r. Imieniny:  A A A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zdrowie i kultura w naszej szkole 23.03.2017

Zdrowie i kultura w naszej szkole

pierwszy dzień wiosny

      Pierwszy dzień wiosny w Zespole Szkół w Garbowie był doskonałą okazją do przeprowadzenia konkursu profilaktyczno-wychowawczego ZDROWE ODŻYWIANIE I DOBRE WYCHOWANIE. Zajęcia, które odbyły się w tym dniu, miały na celu promocję zdrowego stylu życia i kultury osobistej. Uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej i gimnazjum wzięli udział w międzyklasowych zawodach sportowych, a także wykonali szereg zadań sprawdzających ich wiedzę z zakresu zdrowego i kulturalnego stylu życia. Zdania polegały m.in. na przygotowaniu i estetycznym podaniu zdrowego śniadania, w innych należało ułożyć krzyżówkę, rozwiązać rebusy, przedstawić piramidę zdrowia i wiele innych.

    Szkolne Koło PCK zaproponowało aby przy okazji włączyć się w obchody ŚWIATOWEGO DNIA WODY obchodzonego 22 marca.  Jedno z zadań polegało więc na ułożeniu hasła promującego właściwe korzystanie z tego bogactwa naturalnego, a część uczniów i nauczycieli do swego stroju włączyła niebieskie elementy. 
    Sprostanie takiej ilości różnorodnych zadań wymagało od uczniów nie tylko wiedzy ale i wykazania się umiejętnością planowania a także pracy zespołowej. Komisja nie miała łatwego zadania aby wskazać zwycięzców.

 

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w realizację zadań.

Organizatorzy

« Powrót

Wszystkie informacje, które chcecie Państwo zamieścić na stronie prosimy przesyłać na adres: stronaszkoly@garbow.pl
Administrator strony: Agnieszka Opolska

© Zespół Szkół w Garbowie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO