Sobotnie spotkanie z matematyką 01.12.2016

Sobotnie spotkanie z matematyką

Impreza towarzysząca akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"

W najbliższą sobotę, tj. 3 grudnia 2016r. w godzinach 9.00 - 11.00 odbędzie się sobotnie spotaknie z matematyką. Biletem wstępu jest słodycz lub inny upominek, który zostanie przekazany na akcję "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę".

Podczas sobotniego spotkania z matematyką przewidujemy zabawy oraz quizy matematyczne i logiczne, gry planszowe i nie tylko. Będziemy uczyć się matematyki w zupełnie inny sposób, wspólnie się bawiąc.

Zatem jeżeli masz poczucie humoru i nie boisz się rozruszać szarych komórek zapraszamy do nas. Każdy znajdzie coś dla siebie. Do zobaczenia w sobotę.

Nasze spotkanie z matematyką odbywa się w ramach realizowanego w szkole projektu "Na długiej przerwie..." realizowanego w ramach programu m Potęga, współfinansowanego przez fundację mBanku.

Zapraszamy!!!