Na własne konto - Młodzi ekonomiści na warsztatach dziennikarskich… 03.03.2014

Na własne konto - Młodzi ekonomiści na warsztatach dziennikarskich…

W poniedziałek trzeciego marca 2014 r. 17 osobowa grupa uczniów naszego gimnazjum była na Warsztatach Dziennikarskich Junior Media w lubelskim Multikinie w Galerii Olimp.

Było to spotkanie młodych miłośników dziennikarstwa z województwa lubelskiego. Podczas warsztatów dowiedzieliśmy się m.in. gdzie szukać tematów do artykułów i ciekawych rozmówców oraz jak konstruować chwytliwe tytuły. Następnie wolontariusze z Fundacji Orange opowiedzieli nam o tym jak dbać o bezpieczeństwo w internecie. Na zakończenie obejrzeliśmy trzy filmy poświęcone historii kina oraz zachęcające do czytania książek.

W trakcie warsztatów nasz uczeń Kuba Wójcik otrzymał upominki od firmy Orange. Gratulujemy!!!

Wkrótce na naszej stronie internetowej umieścimy opinie i uwagi naszych uczniów zaś w Galerii kolejne zdjęcia.

Załączniki:

Relacja ze zdjęciami