r. Imieniny:  A A A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1. Zagrajmy o przyszłość 19.02.2018

1. Zagrajmy o przyszłość

realizacja projektu

W naszej szkole realizowany jest od września 2017 roku projekt „Zagrajmy o przyszłość” z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014- 2020, Oś priorytetowa 12 Edukacja, kwalifikacje i kompetencje, Działanie 12.2 Kształcenie ogólne.

Projekt będzie realizowany w okresie od 01 września 2017 do 31 lipca 2019 r.

W ramach projektu prowadzone są zajęcia rozwijające kompetencje: matematyczne, przyrodnicze, naukowe, informatyczne oraz z języka angielskiego. Ponadto uczniowie mogą korzystać z ćwiczeń logopedycznych, socjoterapeutycznych i psychoedukacyjnych.

Zajęcia prowadzone są metodami aktywnymi, innowacyjnymi, w niewielkich grupach.

Oprócz zajęć doposażone zostały pracownie fizyczna, chemiczna, informatyczna, językowa oraz gabinet logopedyczny. Dodatkową atrakcją są wyjazdy edukacyjne dla uczniów zaplanowane w ramach zajęć np. do Muzeum techniki i Przemysłu w Warszawie, pokazy z chemii i fizyki na UMCSCentrum Nauki Kopernik, "American Corner", warsztaty w British Center, Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie, Młodzieżowego Obserwatorium Astronomicznego w Niepołomicach, Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Świerku, Kazimierskiego i Poleskiego Parku, Huty Szkła w Krośnie, Zoomu Natury, ini. Kilka wyjazdów już się odbyło. Uczniowie wrócili bardzo zadowoleni, z nową wiedzą i doświadczeniami.

« Powrót

Wszystkie informacje, które chcecie Państwo zamieścić na stronie prosimy przesyłać na adres: stronaszkoly@garbow.pl
Administrator strony: Agnieszka Opolska

© Zespół Szkół w Garbowie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO