Zoom Natury 2016 31.05.2016

Zoom Natury 2016

podsumowanie innowacji pedagogicznej

3 maja klasy pierwsze szkoły podstawowej odwiedziły ZOOM NATURY w Janowie Lubelskim. Była to wycieczka podsumowująca innowację pedagogiczną "Dziecięce Eksperymentowanie" prowadzoną w tym roku szkolnym w świetlicy.
Młodzi przyrodnicy i naukowcy uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych "Zwierzęta egzotyczne", gdzie wykazać się mogli swoją wiedzą a także zaznać naprawdę bliskiego kontaktu ze zwierzętami z odległych zakątków świata. Odwiedziliśmy cztery Laboratoria Wiedzy: Zoom Natury,Runo Leśne, Awifauna i Troposfera oraz Energia i Recykling gdzie w sposób doświadczalny mogliśmy zapoznać się z ciekawostkami otaczającego nas świata przyrody.  Po "trudach" zdobywania wiedzy aktywnie odpoczywaliśmy w parku linowym i parku kreatywnym gdzie mogliśmy skorzystać, m.in. z wielkich kształtek piankowych, huśtawkek, zjeżdżalni, trampoliny, oraz gigantycznego dmuchańca.

Anna Zając