Wędrujemy po mapie świata - wyniki 08.05.2018

Wędrujemy po mapie świata - wyniki

informacje

Wyniki wojewódzkiego konkursu geograficznego „Wędrujemy po mapie świata”
             W dniu 13 kwietnia 2018 r. odbyło się uroczyste podsumowanie IX edycji Międzyszkolnego Konkursu Geograficznego o zasięgu wojewódzkim dla gimnazjalistów „Wędrujemy po mapie świata”, zorganizowanego przez XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Lublinie.
Spotkanie rozpoczęła Pani Justyna Kozysa – koordynator konkursu. Następnie Dyrektor szkoły Ksiądz Grzegorz Strug złożył gratulacje laureatom oraz podziękował nauczycielom geografii z województwa lubelskiego za zainteresowanie konkursem.
            W trakcie Gali Konkursowej Pan dyrektor Piotr Burek – Zastępca Dyrektora Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin  i Ksiądz Dyrektor Grzegorz Strug wręczyli laureatom dyplomy i nagrody książkowe i rzeczowe. Dyplomy wręczono również nauczycielom – opiekunom merytorycznym uczniów.
            W konkursie wzięli udział uczniowie z 62 szkół naszego województwa. Tytuł laureata zdobyło 49 uczniów (którzy uzyskali ponad 90 % punktów możliwych do zdobycia.     Z naszej szkoły laureatką została Zuzanna Jabłońska z kl. III C, która uzyskała 65 pkt z 70 możliwych do zdobycia.
       Dyplomy przyznano również uczniom, którzy uzyskali wysoki wynik tzn. powyżej 75%  a mniej niż 90%. Wyróżnienia takie otrzymali:
  1. 1.      Aleksandra Podstawka z kl. IIB
  2. 2.      Julia Nakonieczna z kl. IIB
  3. 3.      Łukasz Wożniak z kl. IIIC
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy dobrej znajomości mapy świata i umiejętności „wędrowania” po niej oraz życzymy przyjemności w dalszym poznawaniu świata.
Agnieszka Nowak