Wędrujemy po mapie  świata 2019 05.05.2019

Wędrujemy po mapie świata 2019

Biskupiak

W dniu 9 marca 2019r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w X edycji Międzyszkolnego Konkursu Geograficznego „Wędrujemy po mapie świata”.

W roku szkolnym 2018/2019  podobnie jak w latach ubiegłych, konkurs został objęty Honorowym Patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty - Pani Teresy Misiuk, a także Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin – Pana Krzysztofa Żuka.

Tytuł finalisty uzyskali uczniowie: Markiewicz Filip z kl. IIIA, Nakonieczna Julia oraz Podstawka Aleksandra z klasy IIIB.

Uczniowie wraz z opiekunem Agnieszką Nowak zostali zaproszeni na uroczystą Galę wręczenia dyplomów i nagród, która odbędzie się dnia 17 maja 2019r. w Biskupiaku.

Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tym przedsięwzięciu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w odkrywaniu świata.