VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy w języku angielskim 17.06.2018

VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy w języku angielskim

mamy laureata

Dnia 11 czerwca w SP w Bogucinie odbył się VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy w języku angielskim. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów z klasy VB – F. Sugier, A. Pasternak, P. Wrona i F. Mirosław. Wszyscy pięknie recytowali wiersze, a największe uznanie jury zdobyła F. Sugier, która zajęła I miejsce w kategorii klas 4-7. Zaprezentowała ona wiersz Kena Nesby pt. I like myself the way I am. Cieszymy się z sukcesu naszej uczennicy i gratulujemy jej!

A. Michońska