VI Gminna Spartakiada Klas Młodszych 17.06.2018

VI Gminna Spartakiada Klas Młodszych

jesteśmy zwycięzcami

Dnia 13 czerwca 2018r odbyła się VI Gminna Spartakiada Sportowa na boisku BKS w Bogucinie. Organizatorem Spartakiady była Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie pod patronatem Wójta Gminy Garbów. O puchar rywalizowały 4 drużyny: z Bogucina, z Woli Przybysławskiej, z Przybysławic oraz z Garbowa. Drużyny tworzyli uczniowie z klas I-III. Rywalizacja była zacięta. Jak w każdym roku, dzieci bardzo mile i pożytecznie spędziły czas. I miejsce przypadło drużynie ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Garbowie.

Agata Sołyga