Happy Valentine’s Day ! 18.05.2014

Happy Valentine’s Day !

W lutym w naszej szkole odbył się konkurs na kartkę walentynkową z życzeniami w języku angielskim. Konkurs był skierowany do uczniów klas 1 Publicznego Gimnazjum i miał na celu poszerzenie zasobu słownictwa w zakresie wyrażania uczuć oraz przybliżenie kultury i tradycji krajów anglojęzycznych.

Komisja konkursowa, w skład której weszli nauczyciele języka angielskiego Zespołu Szkół, wyłoniła następujących laureatów:

1. Karolina Woch kl. 1b
Joanna Szymczyk kl. 1b
2. Olga Wójcik kl. 1b
Natalia Krakowiak kl. 1b
3. Lidia Ziębowicz kl. 1a
Kinga Ziębowicz kl. 1a

Przyznano również trzy wyróżnienia: dla Emilii Sadurskiej kl. 1b, dla Aleksandry Wójcik kl.1a oraz dla Dawida Feldmana kl.1a.

Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody: książki do nauki gramatyki języka angielskiego, do nauki słownictwa oraz „readersy”(książki do czytania i słuchania) z płytami CD ufundowane przez wydawnictwo Pearson – Longman z Lublina. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali również cząstkowe oceny celujące z języka angielskiego. Ponadto zwycięskie prace umieszczono na wystawie – tablica w hallu na 2 piętrze (obok sali nr 25).

Paulina Sowa

Zobacz nagrodzone prace