Wojewódzki konkurs recytatorski 16.05.2018

Wojewódzki konkurs recytatorski

nasi uczniowie wśród nagrodzonych

16 maja 2018r nasi uczniowie brali udział w I Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Poznajemy twórczość Marii Konopnickiej oraz lirykę opartą na motywach patriotycznych w okresie międzywojennym". Uczniowie Apolonia Dados i Jakub Pasternak z klasy IIIa SP oraz uczennica Emilia Opolska z klasy IVa zdobyli wyróżnienia w tymże konkursie.
Rywalizacje odbywały się w Lublinie pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty i uczestniczyło w nich 54 uczniów z województwa lubelskiego.
Uczniowie prezentowali 1 utwór liryczny Marii Konopnickiej i 1 utwór wybranego poety okresu międzywojennego.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
I Wojewódzki Konkurs recytatorski

emilka-2_d4e8d.jpg wyroznienie-jakub-pasternak_70364.jpg wyroznienie-apolonia-dados_a9936.jpg imag2393_6ce8b.jpg emilka_cc07a.jpg