V Międzyszkolny Konkurs Poezji i Prozy Anglosaskiej 15.04.2017

V Międzyszkolny Konkurs Poezji i Prozy Anglosaskiej

I miejsce dla naszej uczennicy

Uczniowie klasy 4b wzięli dzisiaj udział w V Międzyszkolnym Konkursie Poezji i Prozy Anglosaskiej w Bogucinie. Byli to: Patrycja Wrona, Martyna Wiernicka, Aleksandra Pasternak oraz Franciszek Mirosław. Oprócz przedstawicieli naszej szkoły do Bogucina przyjechali młodzi miłośnicy poezji w języku angielskim ze szkół w Przybysławicach i Woli Przybysławskiej. Największe wrażenie na członkach jury wywarła Patrycja Wrona, zajęła ona I miejsce recytując wiersz pt. I'm lonely, so lonely. Gratulujemy Patrycji i pozostałym uczniom, którzy również pięknie zaprezentowali wybrane przez siebie utwory.

Anna Michońska
V KOnkurs Poezji i Prozy Anglosaskiej

dsc-0829_4c520.jpg dsc-0828_414e0.jpg dsc-0825_0631a.jpg dsc-0820_c7aff.jpg dsc-0811_a2cce.jpg dsc-0808_897a2.jpg