KONKURS PLASTYCZNY – Jan Paweł II w oczach dzieci – rozstrzygnięty! 28.10.2014

KONKURS PLASTYCZNY – Jan Paweł II w oczach dzieci – rozstrzygnięty!

Konkurs został zorganizowany dla uczniów klas 0 – III oraz IV – VI szkoły podstawowej. Celem konkursu plastycznego było pogłębienie wiedzy na temat papieża Jana Pawła II, rozwijanie uzdolnień plastycznych i wrażliwości estetycznej uczniów. W konkursie wzięło udział  28 uczniów. Wszystkie prace konkursowe posiadały wymagane walory artystyczne i estetyczne, realizowały temat oraz spełniały warunki regulaminu konkursu.

Komisja konkursowa wyróżniła 8 prac, autorzy których dnia 28 października 2014 r.  otrzymali nagrody książkowe, drobne upominki, słodycze oraz dyplomy.

W kategorii klas 0 – III:

Miejsce I – Maciej Sołyga – klasa I a; Emilia Opolska – klasa I b

Miejsce II – Paulina Sobczyńska – klasa II; Bartosz Brzezicki – klasa III a

Miejsce III – Mikołaj Balcerek – klasa II

W kategorii klas IV – VI:

Patryk Witczak – klasa V

Aleksander Warda – klasa IV

Patrycja Iwan – klasa VI

Na korytarzu szkolnym została zorganizowana wystawa wszystkich uzyskanych w konkursie prac. Uroczyste otarcie wystawy nastąpiło 14 października 2014 r., w dzień obchodów święta patrona Publicznego Gimnazjum w Garbowie im. Jana Pawła II.

Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich talentów!
Jan Paweł II w oczach dzieci

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla szkoły podstawowej

img-0342_4c0e6.jpg img-0341_fb4c1.jpg img-0340_4ebc1.jpg img-0339_08a3c.jpg img-0333_8cf89.jpg img-0332_dcd1b.jpg img-0330_3682e.jpg