II Szkolny Turniej Szachowy 25.03.2019

II Szkolny Turniej Szachowy

klasy młodsze

W dniu 11 lutego 2019 roku odbył się II Szkolny Turniej Szachowy dla uczniów klas młodszych pod kierunkiem pani Beaty Wieleby oraz pani Małgorzaty Dąbrowskiej, prowadzących zajęcia z edukacji przez szachy w szkole. Wzięło w nim udział ośmiu uczniów z klas drugich oraz jedna uczennica z klasy pierwszej tutejszej szkoły. Młodzi szachiści rozegrali po pięć partii. Zwycięzcą turnieju został Krzysztof Sygnowski z klasy IIa. Poziom uczestników był bardzo wyrównany i wszyscy  gracze zasłużyli na uznanie. W podsumowaniu turnieju wzięła udział pani dyrektor Lucyna Żak, która złożyła uczniom gratulacje, a także wręczyła dyplomy oraz upominki.

M. Dąbrowska, B. Wieleba

II Szkolny Turniej Szachowy

img-2168_99113.jpg img-2195_af060.jpg img-2181_0a836.jpg img-2175_e988f.jpg img-2170_aaa32.jpg