Zimowa przerwa świąteczna 17.12.2014

Zimowa przerwa świąteczna

Informacja dla Rodziców uczniów Zespołu Szkół w Garbowie:

Dyrektor Zespołu Szkół w Garbowie przypomina, że zimowa przerwa świąteczna w tym roku szkolnym rozpocznie się 22 grudnia i będzie trwała do 31 grudnia. To dla uczniów czas wolny od zajęć dydaktycznych.
Dni 2 i 5 stycznia 2015 r.  są dniami dodatkowymi, wolnymi od zajęć dydaktycznych w garbowskiej szkole zgodnie z kalendarzem roku szkolnego, ustalonym w porozumieniu z radą pedagogiczną, radą rodziców i samorządem uczniowskim.
Rodzice zainteresowani zorganizowaniem zajęć opiekuńczych ze względu na brak możliwości opieki nad własnymi dziećmi w tych dniach mogą ten fakt zgłaszać do sekretariatu szkoły lub wychowawcy klasy do piątku 19 grudnia 2014 r do godz. 8.00. Wówczas będą zorganizowane zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w szkole.