Wycieczka do Lublina 15.10.2017

Wycieczka do Lublina

Wystawa budowli klocków LEGO

Dnia 20 września 2017r. uczniowie klas młodszych : kl Ia, Ib, IIIa, IIIb wybrali się do Lublina na Wystawę Budowli Klocków LEGO. W strefie edukacyjnej oglądali różnorodne wystawy autorskie wykonane z klocków LEGO. Atrakcją była np postać Roberta Lewandowskiego, czy Pałac Kultury i Nauki. Dzieci miały również możliwość obejrzenia filmu krótkometrażowego o klockach Lego. W kolejnej strefie zabawowej każdy mógł wykonywać dowolne konstrukcje z klocków różnej wielkości. Spędzony tam czas dostarczył dzieciom wiele radości.

Agata Sołyga