Niezwykłe spotkania 15.10.2017

Niezwykłe spotkania

wycieczka i przygoda

5 październik 2017 rok  był dla uczniów klasy II Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Garbowie dniem niezwykłych spotkań. Najpierw spotkali się z lalkarzem i zobaczyli różne rodzaje lalek. Potem w Teatrze im. H. Ch. Andersena w „Baśni o zaklętym kaczorze”  mieli okazję zobaczyć Księżyc, Słońce, Wiatr oraz razem z Weronką przeżywać fantastyczne przygody. Następnie na wystawie klocków Lego mogli poznać niektóre zabytki Polski i świata, zakątki kraju, a potem samodzielnie tworzyć „klockowe dzieła”.  Na koniec wysłuchać „Legendy o czarciej łapie”,  obejrzeć wystawy i eksponaty w Muzeum na Zamku i dopiero wrócić do domu.