„Life is life” 26.03.2019

„Life is life”

śpiewamy po angielsku

Dnia 19.03.2019 r. w naszej szkole odbył się  IV Gminny Przegląd Piosenek w języku angielskim  pt. „ Life is life”. Wzięli w nim udział uczniowie naszej placówki, zarówno szkoły podstawowej jak i 3 klasy gimnazjum oraz uczniowie ze szkół w Bogucinie, Woli Przybysławskiej, Przybysławicach i Leścach. Uczestnicy zaprezentowali repertuar w języku angielskim,  nie zabrakło  pięknych lirycznych piosenek, które wzruszały zgromadzoną publiczność. Poziom językowy i muzyczny był naprawdę wysoki. Po muzycznych występach artyści zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, podczas którego otrzymali dyplomy.

Przegląd  miał na celu popularyzację języka angielskiego a także promowanie utalentowanych muzycznie uczniów. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i nauczycielom przygotowującym uczniów i zapraszamy ponownie za rok.