II Szkolny Dzień Teatru 18.04.2017

II Szkolny Dzień Teatru

teatr w naszej szkole

W dniu 30marca 2017 roku obchodziliśmy II Szkolny Dzień Teatru. Uczniowie szkoły podstawowej przygotowali z tej okazji trzy przedstawienia:

„Coś tam w lesie huknęło” (kl. IVa),  „Milek kłamczuch” (kl. I), „A mixed – up fairy tale” (kl. Va) – przedstawienie w j. angielskim. Młodzi aktorzy zaprezentowali swoje zdolności aktorskie a zgromadzona licznie publiczność dobrze się bawiła. Obecni rodzice byli dumni z występu swych pociech.

Mamy nadzieję, że nasze przedsięwzięcie powiększy grono miłośników teatru.