r. Imieniny:  A A A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
07.06.2017

Dzień dziecka 2017

sport i dobra zabawa

Dzień Dziecka w naszej szkole obfitował w liczne atrakcje. Były ogniska, wycieczki, lody, rozgrywki sportowe. Poniżej relacje z tego dnia. Kolejne będą się jeszcze pojawiały. Wkrótce również zostaną udostępnione kolejne zdjęcia.

Ognisko integracyjne

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka  1 czerwca 2017r. klasa II b pierwszego etapu kształcenia wzięła udział  w integracyjnym ognisku, zorganizowanym  wspólnie z rodzicami i wychowawczynią tejże klasy. Z zaangażowaniem i radością dzieci piekły kiełbaski oraz pianki. Po degustacji  uczestniczyły w zabawach dowolnych na placu , obok dawnej szkoły.

                                                                                                                             Agata Sołyga

Z kolei klasa IIb i IIc gimnazjum chciała powrócić do lat wczesnodziecięcych i zorganizowała pokaz kreskówek dla najmłodszych. Śmiechu było co niemiara. Po radosnym rozpoczęciu Dnia Dziecka młodzież wybrała się na plac zabaw oraz spacer po Garbowie, następnie nastąpiła konsumpcja lodów (dla ochłody) zaproponowanych przez Radę Rodziców. Koleinym etapem dziecięcych szaleństw były rozgrywki sportowe na szkolenej sali gimnastycznej. 

« Powrót

Wszystkie informacje, które chcecie Państwo zamieścić na stronie prosimy przesyłać na adres: stronaszkoly@garbow.pl
Administrator strony: Agnieszka Opolska

© Zespół Szkół w Garbowie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO