A mixed-up fairy tale 23.03.2017

A mixed-up fairy tale

przegląd teatrzyków w języku angielskim

15 marca, jak co roku, nasza szkoła pojechała na XI Gminny Przegląd Teatrzyków w języku angielskim w ZS w Przybysławicach. Oczywiście nasi uczniowie też wzięli w nim udział. Dziewięcioro uczniów z klasy 5a pod kierunkiem pani Anny Michońskiej przygotowało przedstawienie pt. A mixed-up fairy tale.W skład grupy weszli: Justyna Żak, Oliwia Madejska, Magdalena Szabała, Roksana Maciąg, Bartosz Brzezicki, Piotr Czernel, Norbert Sagan, Damian Glegoła oraz Błażej Rusinek. Przedstawienie było połączeniem bajek: Czerwony Kapturek, Kopciuszek, Królewna Śnieżka i filmów:Spiderman oraz Harry Potter. W inscenizacji brał też udział jeden z pomocników Świętego Mikołaja- Rudolf Czerwononosy. Wszyscy aktorzy godnie zaprezentowali naszą szkołę. Przedstawienie się udało i zdobyło uznanie publiczności.

Oliwia Madejska, klasa 5a.
przegląd teatrzyków w j. angielskim 2017

dsc-0793_fab81.jpg dsc-0791_811f8.jpg dsc-0789_6018f.jpg dsc-0786_4c3a2.jpg dsc-0784_6322c.jpg dsc-0783_b406c.jpg dsc-0782_3900a.jpg