r. Imieniny:  A A A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1050 rocznica Chrztu Polski 13.06.2016

1050 rocznica Chrztu Polski

uczniowie gimnazjum uświetniają uroczystość parafialną

Dnia 12 czerwca 2016r. w kościele parafialnym w Garbowie odbyły się uroczystości z okazji 1050 rocznicy Chrztu Polski. Uczniowie Zespołu Szkół w Garbowie pod kierunkiem nauczycieli zaangażowali się w jej przygotowanie. Był występ grupy teatralnej, śpiew chóru szkolnego oraz prowadzenie procesji na Kościelisko - ruiny starego kościoła w Garbowie. Zapraszamy do obejrzenia footrelacji z tej uroczystości.
« Powrót

Wszystkie informacje, które chcecie Państwo zamieścić na stronie prosimy przesyłać na adres: stronaszkoly@garbow.pl
Administrator strony: Agnieszka Opolska

© Zespół Szkół w Garbowie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO