Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę w Zespole Szkół  21.11.2014

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę w Zespole Szkół

Podobnie jak w latach ubiegłych nasza szkoła bierze aktywny udział w ogólnopolskiej akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę.

W tym roku zmieniliśmy formułę zbiórki: każda klasa zbiera jeden produkt, wylosowany przez przedstawiciela klasy ( np. cukier). Oczywiście, jeśli uczniowie i państwo chcecie wesprzeć akcję dodatkowo przekazując inne produkty spożywcze  o długim terminie przydatności do spożycia - chętnie je przyjmiemy.

Dary rzeczowe zostaną przekazane do sztabu głównego w Lublinie i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Garbowie. Zachęcamy do aktywnego udziału w zbiórce.

W związku z akcją, 26 listopada odbędzie się dyskoteka dla uczniów kl 4 – 6 i gimnazjum. Biletem wstępu jest słodycz (np. czekolada), który zostanie przekazany na akcję.

W trosce o bezpieczeństwo państwa dzieci prosimy o podpisanie  zgody na uczestnictwo dziecka w dyskotece. Prosimy także jednego rodzica z klasy o zgłoszenie się u wychowawcy do opieki nad uczniami w tym dniu.

Przypominamy, że szkoła nie zapewnia odrębnego odwozu i przywozu na dyskotekę.

Drugą imprezą towarzyszącą akcji jest mecz absolwenci kontra uczniowie (dla gimnazjalistów) i rozgrywki sportowe klas 4 – 6 (w szkole podstawowej).

Zachęcamy do udziału i wsparcia