r. Imieniny:  A A A
 
Zebranie i po zebraniu 19.11.2014

Zebranie i po zebraniu

W czwartek 20 listopada 2014r. odbyło się spotkanie rodziców z nauczycielami i dyrekcją.

Podczas spotkania na sali gimnastycznej rodzice mogli obejrzeć montaż słowno - muzyczny przygotowany przez gimnazjalistów pod kierunkiem p. Lucyny Żak oraz Bożeny Tuszyńskiej - Firlej.

Po zakończeniu przedstawienia pani dyrektor Nina Bartoszcze - Wylaź opowiedziała rodzicom jak przebiegają prace nad nowelizacją koncepcji pracy skzoły oraz zaprosiła rodziców do współpracy. Rodzice obejrzeli również prezentację zawierającą ilustracje prac uczniowskich dotyczących koncepcji oraz oczekiwania jakie stawiają oni sobie, nauczycielom i rodzicom.

Po zakończeniu prezentacji przez panią dyrektor głos zabrały panie: psycholog Agnieszka Stępniak -  Łuczywek oraz pedagog Jolanta Marczak. Panie zaprezentowały analizy ankiet, które rodzice wypełniali w ciągu ostatnich dwu lat oraz zmiany jakie zostały wprowadzone w szkole pod wpływem tych ankiet.

Zaprezentowane zostały również kierunki rozwoju szkoły oraz problemy jakie napotyka szkoła i młodzież.

Po zakończeniu części ogólenj odbyły się spotkania w klasach z wychowawcami oraz indywidualne z nauczycielami.

Frekwencja na zebraniu wyniosła 65%.

A.O.

 

« Powrót

Wszystkie informacje, które chcecie Państwo zamieścić na stronie prosimy przesyłać na adres: stronaszkoly@garbow.pl
Administrator strony: Agnieszka Opolska

© Zespół Szkół w Garbowie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO