r. Imieniny:  A A A
 
Zajęcia dla klas IV 04.12.2018

Zajęcia dla klas IV

"UCZYMY SIĘ JAK SIĘ UCZYĆ"

W bieżącym semestrze w klasach IV a i IV b realizowany jest przez psychologa szkolnego cykl zajęć dla uczniów p.t. "UCZYMY  SIĘ JAK SIĘ UCZYĆ".  Dzieci dowiadują się jakie warunki trzeba spełnić, żeby osiągnąć sukces w nauce. O tym, że należy zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników, takich jak: otoczenie, motywacja, dobra organizacja czasu, racjonalne dostarczanie energii, metody uczenia się dostosowane do typu osobowości. Poznają sposoby zapamiętywania dat i wzorów, sposoby wykonywania map myśli. Odbyło się też krótkie spotkanie dla rodziców na którym zapoznano ich z treściami dotyczącymi nauki uczenia się.
 
                                             Agnieszka Stępniak-Łuczywek psycholog
 
Uczymy się uczyć

zdjecie4_8c1d4.png mapa-mysli-3_7052f.png mapa-mysli-sztuka-koncentracji-jak-sie-uczyc_26b4c.jpg koncentracja-umiejetonsc_be0dc.jpg
« Powrót

Wszystkie informacje, które chcecie Państwo zamieścić na stronie prosimy przesyłać na adres: stronaszkoly@garbow.pl
Administrator strony: Agnieszka Opolska

© Zespół Szkół w Garbowie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO