r. Imieniny:  A A A
 
Wyruszamy w wielką podróż 18.02.2016

Wyruszamy w wielką podróż

Ferie z klubem wolontariusza

W dniach 16, 17, 18 lutego 2016r. zainteresowane osoby uczestniczyły w fascynujących zajęciach zorganizowanych przez Szkolny Klub Wolontariusza. Młodzi uczestnicy wyruszyli w podróż po najdalszych zakątkach naszego globu. Pierwszego dnia byliśmy piratami, podróżowaliśmy po morzach i oceanach, zdobyliśmy skarb. Drugiego dnia odwiedziliśmy dwa bieguny, aby spotakć pingwiny, eskimosów i niedżwiedzie polarne. Naszą podróż zakończyliśmy w czwartek w Afryce, gdzie na zakończenie odtańczyliśmy taniec z tubylcami.

Emocji nie brakowała. Kolejna podróż już za rok. 

« Powrót

Wszystkie informacje, które chcecie Państwo zamieścić na stronie prosimy przesyłać na adres: stronaszkoly@garbow.pl
Administrator strony: Agnieszka Opolska

© Zespół Szkół w Garbowie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO