Wyjazd do schroniska 14.03.2019

Wyjazd do schroniska

Członkowie i opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza SK PCK dziękują wszystkim uczniom oraz nauczycielom, którzy włączyli się w akcję zbiórki karmy dla zwierząt przebywających w schronisku w Lublinie. Zebraliśmy ponad 200 kg karmy. Najwięcej uzbierała klasa 2b- 74 kg (ponad 4 kg na osobę), na drugim miejscu uplasowała się klasa 1- 40kg (prawie 2 kg na osobę), na trzecim miejscu klasa 4a- 16 kg (ponad 1kg na osobę).

Uczniowie klas 2b i 4a przekazali zebraną karmę osobiście podczas wyjazdu do schroniska, gdzie wzięli także udział w  lekcji wrażliwości organizowanej przez pracowników tej placówki.

Fotorelację z wyjazdu  oraz z innych akcji podejmowanych przez SKW SK PCK zobaczyć można na stronie https://www.facebook.com/skwolontariuszagarbow

Opiekunowie SKW SK PCK