r. Imieniny:  A A A
 
Wycieczka do Końskowoli 02.10.2016

Wycieczka do Końskowoli

Bioróżnorodność na ścieżce dydaktycznej EKOTRASA

W dniu 27.09.2016 klasy: II a i II b szkoły podstawowej wybrały się na wycieczkę  do Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli. Wzięły udział w prezentacji ,pt: ,,Woda źródłem życia” .Odbyły ścieżkę dydaktyczną ,,EKOTRASA”. Poprzez zabawę uczyły się rozpoznawania roślin . Zwiedziły również ogród i sad. Niektóre z okazów jesieni mogły zabrać ze sobą, np. rajskie jabłuszka, orzechy laskowe, miniaturową dynię.  Na koniec odbyły wizytę w pasiece, zakończoną degustacją miodu. Była to cenna lekcja z zakresu ekologii.

                                                                                                             Agata Sołyga

« Powrót

Wszystkie informacje, które chcecie Państwo zamieścić na stronie prosimy przesyłać na adres: stronaszkoly@garbow.pl
Administrator strony: Agnieszka Opolska

© Zespół Szkół w Garbowie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO