r. Imieniny:  A A A
 
Woman’s World śpiewająco. 21.03.2018

Woman’s World śpiewająco.

piosenka angielska

Dnia 13.03.2018r. w naszej szkole odbył się III Gminny Przegląd Piosenek w języku angielskim pod  tytułem: „Woman’s World”, w związku z obchodzonym 8 marca Międzynarodowym Dniem Kobiet. W  przeglądzie wzięły udział ucznnice naszej placówki oraz ucznennice ze szkół z terenu  gminy: z Bogucina gościliśmy Julię Bieniek i Weronikę Jędrejek z p. Magdaleną Kowalczuk,  z Woli Przybysławskiej – Gabrielę Staniak i Zuzannę Kamińską  z p. Pauliną Sową, z  Przybysławic –  Amelię Pasternak, Natalię Prazner, Natalię Kucińską, Martynę Szewczyk, Annę Wojciechowską i Jowitę Maj z p. Anną Pacek i Magdaleną Mazurek, z Lesiec –Elżbietę Miturę, Julię Miazek, Gabrielę Skałecką z p. Agnieszką Rolą.  Naszą szkołę reprezentowały: Adrianna Kamińska, Julka Nakonieczna, Roksana Maciąg, Oliwia Madejska, Martyna Samoń, Klaudia Balcerek, Wiktoria Michowska, Gabriela Nakonieczna, Gabriela Wojcieszek,  Kamila Krakowiak, Zuzanna Filipek i Nikola Jarska. Uczennice przygotowywały się z pomocą p. Agnieszki Pliszki, p. Anny Michońskiej i p. Elżbiety Zielińskiej. Uroczystość prowadzili uczniowie klasy IIb gimnazjum, Anna Wójcik i Michał Wójcik, a o odpowiednie nagłośnienie zadbali uczniowie klasy 7: Jakub Mucha i Aleksander Warda.

 Uczestniczki przeglądu  śpiewały piękne piosenki w języku angielskim. Wszystkie wykonawczynie zaprezentowały wysoki poziom muzyczny i językowy, czego dowodem były gromkie brawa publiczności. Artystki otrzymały dyplomy i słodki upominek i zostały zaproszone wraz z opiekunami na poczęstunek. A my  już dzisiaj zapraszamy na kolejny przegląd za rok!                                                                       

« Powrót

Wszystkie informacje, które chcecie Państwo zamieścić na stronie prosimy przesyłać na adres: stronaszkoly@garbow.pl
Administrator strony: Agnieszka Opolska

© Zespół Szkół w Garbowie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO