r. Imieniny:  A A A
 
WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA 23.03.2015

WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

INFORMACJA DLA RODZICÓW UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ W GARBOWIE


Dyrektor Zespołu Szkół w Garbowie przypomina, że wiosenna przerwa świąteczna w tym roku szkolnym rozpocznie się 2 kwietnia (dla uczniów SP 1 kwietnia) i będzie trwała do 7 kwietnia. To dla uczniów czas wolny od zajęć dydaktycznych. 

Rodzice zainteresowani zorganizowaniem zajęć opiekuńczych, ze względu na brak możliwości opieki nad własnymi dziećmi w tych dniach, mogą ten fakt zgłaszać do sekretariatu szkoły lub wychowawcy klasy do piątku 27 marca 2015 r do godz. 15.00. Wówczas będą zorganizowane zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w szkole.
« Powrót

Wszystkie informacje, które chcecie Państwo zamieścić na stronie prosimy przesyłać na adres: stronaszkoly@garbow.pl
Administrator strony: Agnieszka Opolska

© Zespół Szkół w Garbowie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO