Wesoła Cyferka 03.06.2015

Wesoła Cyferka

Gminny konkurs matematyczny dla klas trzecich szkoły podstawowej

Dnia 27.05.2015r reprezentanci klasy III a i III b Szkoły Podstawowej w Garbowie wzięli udział  w VIII Gminnym Konkursie Matematycznym „ Wesoła Cyferka”,  organizowanym w Szkole Podstawowej im. B. Prusa w Przybysławicach. Wzięło w nim udział 21 uczniów klas III z terenu naszej gminy. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci – wśród których znaleźli się: Bartosz Brzezicki z klasy IIIa z Garbowa I miejsce, Szymon Krajewski z klasy III b z Garbowa II miejsce – dodatkowo nagrody książkowe. Gratulujemy tym uczniom!
                                                                                                                                  Agata Sołyga