r. Imieniny:  A A A
 
VI Międzyszkolny Konkurs Leksykalny 28.11.2017

VI Międzyszkolny Konkurs Leksykalny

mamy laureatów

Dnia 28.11. 2017r. pięcioro uczniów z klas czwartych naszej szkoły wzięło udział w corocznym Gminnym Konkursie Leksykalnym, który odbył się w szkole w Przybysławicach. Byli to: Emilia Opolska, Maja Jedlińska, Iga Pożarowszczyk, Karol Krasa i Michał Paluch. Wszyscy bardzo dobrze poradzili sobie z testem, a najlepiej Emilka i Maja- zajęły pierwsze miejsce ex quo, a Oskar drugie. Uczniowie otrzymali nagrody oraz dyplomy i spędzili miłe chwile z rówieśnikami z innych szkół. Gratulujemy i cieszymy się z ich sukcesu.

 

Anna Michońska

« Powrót

Wszystkie informacje, które chcecie Państwo zamieścić na stronie prosimy przesyłać na adres: stronaszkoly@garbow.pl
Administrator strony: Agnieszka Opolska

© Zespół Szkół w Garbowie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO