Upragnione ferie 12.02.2016

Upragnione ferie

ferie czas zacząć

Własnie rozpoczęły się upragnione i długo oczekiwane ferie zimowe. Uczniowie mają 2 tygodnie na zregenerowanie sił i powrót do dalszej pracy szkolnej.

Wszystkim naszym uczniom i nauczycielom życzymy udanego wypoczynku i powrotu do szkoły w świetnej formie.

Dla tych, którzy nigdzie nie wyjeżdżają w szkole czekają różne atrakcje:

1. Ferie z klubem wolontariusza - wtorek - dzień pirata, środa - kraina zimy, czwartek - gorąca Afryka, będą gry terenowe, tańce, śpiewy i zabawy.
  2. Ferie na sportowo - zgodnie z harmonogramem ustalonym z nauczycielami wychowania fizycznego.
  3. Teatralne ferie - zajęcia zgodnie z harmonogramem przekazanym osobom zainteresowanym.
  4. Ferie na basenie - pierwszoklasiści zgodnie z ustaleniami będą codziennie wyjeżdżać na basen do Lublina.
Wszystkim życzymy bezpiecznego wypoczynku!!!