Święto rodziny 11.06.2015

Święto rodziny

Dzień mamy, taty i dzieci w naszej szkole

Dnia 10 czerwca 2015r odbyło się w naszej szkole "Święto rodziny". Program uroczystości był bardzo bogaty: występy uczniów rozpoczęły przedszkolaczki, następnie uczniowie klasy "0", pierwszych, drugiej i trzecich. Na zakończenie części artystycznych uczestnicy obejrzeli przedstawienie "Kopciuszek" w wykonaniu uczniów, rodziców i nauczycieli. Po części oficjalnej wszyscy zostali poczęstowani pysznym tortem. Był grill z kiełbaskami, ciasto owoce i napoje. Po poczęstunku nastąpiły rodzinne gry i zabawy na świeżym powietrzu. Emocji i śmiechu było mnóstwo. Mamy nadzieję, że nasze spotkanie na długo pozostanie w pamięci uczestników.

A. O.