r. Imieniny:  A A A
 
Światowy Dzień Misia 2016 07.12.2016

Światowy Dzień Misia 2016

misie w naszej szkole

25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Nasza szkoła włączyła się w obchody tego święta.Uczniowie przynieśli ze sobą do szkoły swoje ulubione pluszowe maskotki, które towarzyszyły im na wszystkich lekcjach.  Zajecia prowadzone w klasach młodszych poświęcone były pluszowym misiom: uczniowie wykonali prace plastyczne przedstawiające pluszowego misia, przygotowali słodki poczęstunek, zapoznali się z historią powstania tej sympatycznej zabawki, odwiedzili także bibliotekę szkolną, gdzie obejrzeli wystawę książek poświęconych pluszowym misiom. 
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w obchody tego sympatycznego święta.
« Powrót

Wszystkie informacje, które chcecie Państwo zamieścić na stronie prosimy przesyłać na adres: stronaszkoly@garbow.pl
Administrator strony: Agnieszka Opolska

© Zespół Szkół w Garbowie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO