r. Imieniny:  A A A
 
Spotkanie z Policją 10.10.2014

Spotkanie z Policją

Nasi uczniowie goszczą w szkole przedstawicieli Policji.

Dnia 6 października 2014r. odbyły się spotkania wszystkich uczniów Zespołu Szkół w Garbowie z przedstawicielami Policji. Młodzi ludzie usłyszeli o zagrożeniach jakie mogą napotkać, o cyber przemocy, o bezpiecznym poruszaniu się po drogach i bezpiecznej jeździe autobusem. Spotaknia odbywały się w 4 grupch wiekowych więc były dostosowane do potrzeb i możliwości uczniów naszej szkoły. Młodzież, a w szczególności najmłodsi uczniowie chętnie zadawali pytania.
« Powrót

Wszystkie informacje, które chcecie Państwo zamieścić na stronie prosimy przesyłać na adres: stronaszkoly@garbow.pl
Administrator strony: Agnieszka Opolska

© Zespół Szkół w Garbowie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO