r. Imieniny:  A A A
 
ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.2015

ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

apel w naszej szkole

     12 listopada 2015 odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji 97 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej przygotowali wzruszający montaż słowno – muzyczny. Oprócz pięknych recytacji mogliśmy wysłuchać pieśni patriotycznych w wykonaniu Roksany Maciąg – ucz. kl. IVa i Julii Nakoniecznej – ucz. kl. VI. Młodzi artyści byli dumni z występu, który zaprezentowali społeczności szkolnej i obecnym rodzicom. Dali świadectwo  swej dojrzałości i patriotycznej postawy.

« Powrót

Wszystkie informacje, które chcecie Państwo zamieścić na stronie prosimy przesyłać na adres: stronaszkoly@garbow.pl
Administrator strony: Agnieszka Opolska

© Zespół Szkół w Garbowie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO