Rekrutacja do klasy I i oddziału przedszkolnego 12.03.2015

Rekrutacja do klasy I i oddziału przedszkolnego

Informacja dla rodziców

Rekrutacja do klasy I i oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej

im. Marii Konopnickiej w Garbowie

Informacja dla rodziców

Od 1 września 2015 r. obowiązkiem szkolnym objęte są dzieci urodzone w okresie 1 lipca - 31 grudnia 2008 oraz dzieci urodzone w 2009 r.

Dzieci urodzone od 1.01.2010-31.12.2010r. odbywają roczne przygotowanie przedszkolne.

Zapisy dzieci do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej w roku szkolnym 2015/2016 trwają do 30 kwietnia 2015r.

Można dokonywać zapisu dziecka osobiście lub drogą mailową. Druk wniosku zgłoszenia  należy pobrać ze strony internetowej szkoły www.szkola.garbow.pl lub w sekretariacie szkoły.  Wypełniony druk złożyć  w sekretariacie szkoły w godzinach 7:00-15:00 (od poniedziałku do piątku) lub  przesłać na adres szkola@garbow.pl.

Pliki do pobrania: