Rekolekcje 2019 16.12.2019

Rekolekcje 2019

informacje organizacyjne

W dniach 18 i 19 grudnia uczniowie naszej szkoły mają możliwość uczestniczenia w Rekolekcjach Adwentowych w godzinach zajęć szkolnych.

W środę i czwartek uczniowie klas I - V jadą do kościoła autobusami o godz. 10.15 pod opieką nauczycieli i po zakończeniu Mszy Św. wracają do szkoły.

Rodzice uczniów klasy 0 uzgadniają z wychowawcą zasady udziału dzieci w rekolekcjach.

Uczniowie klas VI - VIII idą pod opieką nauczycieli na Mszę Św. o godzinie 12.00.

Klasy, które kończą lekcje wcześnij po skończonej Mszy Św. wracają do domu, zaś klasy mające lekcje do godz. 14.10 lub 15.00 wracają pod opieką nauczycieli do szkoły.