Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 26.11.2015

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

udział w akcji charytatywnej

Tyle marzeń jest na świecie, czy się spełnią? Trzeba wierzyć…
Bo od Ciebie, tak naprawdę, bo od Ciebie to zależy!
Ewa Dados

„Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” sztab w Zespole Szkół w Garbowie

Podobnie jak w latach ubiegłych Zespół Szkół w Garbowie bierze aktywny udział w ogólnopolskiej akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę.  Od 15 lat sztab w naszej szkole zbiera i przekazuje potrzebującym dary, które Państwo dostarczycie. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie akcji i zapraszamy do dalszej współpracy.

W tym roku każda klasa zbiera jeden produkt, wylosowany przez przedstawiciela klasy ( np. cukier, konserwy, makaron, …). Dzięki temu mamy nadzieję na bardziej zróżnicowane dary.

W związku z akcją, 25 listopada odbyła się dyskoteka dla uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej  i klas gimnazjalnych. Biletem wstępu był słodycz (np. czekolada), który zostanie przekazany na akcję.

Drugą imprezą towarzyszącą akcji jest mecz absolwenci kontra uczniowie (dla gimnazjalistów) i rozgrywki sportowe klas 4 – 6 (w szkole podstawowej), na które również biletem wstępu będą słodycze.

Poza zbiórką produktów przez uczniów zapraszamy wszystkich Państwa do podzielenia się tym, co możecie, z osobami potrzebującymi „Niechaj każdy da co nieco…, przecież nawet odrobinę też podzielić można”. Jeśli Państwo chcecie wesprzeć akcję przekazując produkty spożywcze  o długim terminie przydatności do spożycia, zabawki, słodycze - chętnie je przyjmiemy.  Zapraszamy do Zespołu Szkół w Garbowie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 16.00 do dnia 12 grudnia 2015r.

Dary rzeczowe zostaną przekazane do sztabu głównego w Lublinie

oraz  częściowo rozdzielone wśród rodzin potrzebujących z naszej gminy.

Zachęcamy do aktywnego udziału w zbiórce.