r. Imieniny:  A A A
 
 „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” 2019 28.01.2019

„Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” 2019

Podsumowanie akcji

Jak co roku nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” organizowanej przez Radio Lublin oraz Telewizję Polską O/Lublin. Głównym celem akcji jest pomoc dzieciom potrzebującym z rodzin wielodzietnych, rozbitych, będących w trudnej sytuacji materialnej.

 20 listopada powołany został sztab terenowy numer 51, który opracował szczegółowy harmonogram przebiegu akcji. Założyliśmy przede wszystkim pozytywne działanie na rzecz własnego środowiska lokalnego. W związku z akcją odbyły się dwie imprezy towarzyszące- dyskoteka andrzejkowa oraz rozgrywki sportowe, na które biletami wstępu były słodycze oraz inne dary.

W tym roku udało nam się zebrać ponad 170 kg produktów spożywczych, słodyczy oraz środków czystości. Najwięcej darów uzbierała klasa VIb- 27 kg, IIb- 19,5 kg oraz VIIa- 12 kg.

Z części zebranych darów utworzyliśmy paczki żywnościowe, które zostały przekazane osobom potrzebującym, pozostałe produkty przekazaliśmy do magazynu akcji w Lublinie.

Miarą wielkości Człowieka jest jego otwarte serce, wrażliwe na los drugiego w potrzebie.

W imieniu organizatorów dziękuję wszystkim za przyniesione dary i wszelką pomoc w organizacji akcji.

Szef sztabu

Anna Czernel

« Powrót

Wszystkie informacje, które chcecie Państwo zamieścić na stronie prosimy przesyłać na adres: stronaszkoly@garbow.pl
Administrator strony: Agnieszka Opolska

© Zespół Szkół w Garbowie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO