r. Imieniny:  A A A
 
29.11.2019

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2019 2020

sztab w naszej szkole

Rozpoczynamy akcję Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Akcja prowadzona jest z myślą o dzieciach z rodzin wielodzietnych, niepełnych, rozbitych, będących w trudnej sytuacji materialnej oraz podopiecznych domów dziecka i ośrodków szkolno-wychowawczych. W naszej szkole został założony sztab numer 68.

Dary zbieramy w klasach do 13 grudnia. Każda klasa wylosowała jeden produkt, który gromadzi w swojej sali.

13 grudnia (piątek) dary przynosimy do biblioteki szkolnej w podpisanych pudełkach. Z zebranych produktów zostaną przygotowane paczki dla rodzin potrzebujących z naszej szkoły. Pozostałe dary przekażemy  do magazynu akcji PDPZ.     

Prosimy wszystkich uczniów o włączenie się w akcję i dziękujemy za  przyniesione dary.

                                                                              Szkolny Klub Wolontariusz

Anna Czernel

« Powrót

Wszystkie informacje, które chcecie Państwo zamieścić na stronie prosimy przesyłać na adres: stronaszkoly@garbow.pl
Administrator strony: Agnieszka Opolska

© Zespół Szkół w Garbowie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO