Pomoc dla schroniska 21.11.2017

Pomoc dla schroniska

informacja

Członkowie i opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza SK PCK dziękują wszystkim uczniom oraz nauczycielom, którzy włączyli się w akcję zbiórki karmy dla schroniska w Lublinie. Zebraliśmy ponad 190 kg karmy. Najwięcej uzbierała klasa IIIA- 43 kg, na drugim miejscu „0”- 24 kg, na trzecim miejscu klasy IA oraz IB- 18 kg.

W związku z akcją odbyły się trzy kiermasze ciasta. Za uzyskane pieniądze zostały zakupione nagrody - kosze owoców dla czterech najaktywniejszych klas oraz karma dla zwierząt.

22 listopada wolontariusze oraz uczniowie zwycięskiej klasy pojadą do schroniska, aby przekazać dary. Wezmą również udział w lekcji wrażliwości organizowanej przez pracowników schroniska.

Opiekunowie SKW SK PCK