r. Imieniny:  A A A
 
PLEBISCYT DOBREGO ZACHOWANIA 05.05.2019

PLEBISCYT DOBREGO ZACHOWANIA

Z kulturą za pan brat

Podczas pierwszego dnia wiosny – 21 marca, miał miejsce w szkole w Garbowie PLEBISCYT DOBREGO ZACHOWANIA, który był jednym z zadań projektu „Z kulturą za pan brat”, realizowanego w II semestrze roku szkolnego 2018/2019. Adresatami konkursu są uczniowie klas I-VI. Co miesiąc (od marca do czerwca) wychowawcy klas wraz z nauczycielami uczącymi, paniami ze świetlicy, biblioteki, wszystkimi pracownikami niepedagogicznymi, a także uczniami z danej klasy wybierają uczniów, którzy ich zdaniem wyróżnili się swoim zachowaniem. Takich którzy są przykładem do naśladowania i wzorem dobrego kolegi. Na koniec roku szkolnego wybrany zostanie Szkolny Mistrz Kultury. A oto nasi pierwsi Mistrzowie: Martynka Chatała kl. I, Wiktoria Wawerska i Emilia Wojcieszek kl. II a, Iga Jaroszuk i Blanka Zarzycka kl. II b, Oliwia Smolak i Alicja Skałecka kl. III, Wiktoria Wawerska, Julia Jędrejek i Aleksandra Brzezicka kl IV a, Nikola Pliszka, Jakub Pasternak i Łukasz Marczak kl. IV b. Dla zwycięzców przewidziany są nagrody. 

               Jolanta Marczak pedagog, Agnieszka Stępniak-Łuczywek psycholog
« Powrót

Wszystkie informacje, które chcecie Państwo zamieścić na stronie prosimy przesyłać na adres: stronaszkoly@garbow.pl
Administrator strony: Agnieszka Opolska

© Zespół Szkół w Garbowie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO