Nasze Poczty Sztandarowe w Kuratorium 19.09.2016

Nasze Poczty Sztandarowe w Kuratorium

szkolenie

Dnia 16 września uczniowie, którzy stanowią poczty sztandarowe Zespołu Szkół     w Garbowie: Norbert Żaba, Zofia Wartacz i Wiktoria Michowska z 6 klasy SP oraz Bartosz Woźniak, Aleksandra Wójcik i Klaudia Łuczywek z 3 klasy PG uczestniczyli w Lublinie w spotkaniu szkoleniowym zorganizowanym  przez Kuratorium Oświaty przy współpracy Batalionu Dowodzenia Wielonarodowej Brygady. Celem szkolenia było podniesienie poziomu umiejętności w zakresie wystąpień ze sztandarem podczas uroczystości szkolnych i państwowych oraz budowanie świadomości patriotycznej uczniów wchodzących w skład  pocztów sztandarowych. Zajęcia składały z części teoretycznej i instruktażu. Efekty szkolenia będziemy mogli zaobserwować  na kolejnych uroczystościach z udziałem pocztów.

Opiekunowie pocztów sztandarowych

szkolenie Pocztów Sztandarowych