r. Imieniny:  A A A
 
Maluchy też zwiedzają 09.07.2015

Maluchy też zwiedzają

Wycieczka oddziału przedszkolnego do Lublina

22 czerwca 2015 grupa 3-4 latków oraz oddziału przedszkolnego udała się na wycieczkę do najmniejszej w Lublinie fabryki słodyczy  "Cukier lukier". Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały pokaz przygotowania masy do wyrobu lizaków i cukierków. Potem każde dziecko z uśmiechem na twarzy wykonało olbrzymiego lizaka, którego z rożkiem kolorowych cukierków otrzymało w upominku.
Kolejną atrakcją był przejazd autobusem do sali zabaw "Bugi", w której czekały na nich dwupoziomowe labirynty z przeszkodami, basen z piłeczkami, ciekawe pojazdy oraz inne zabawki edukacyjne. Dla wszystkich dzieci była to ogromna frajda i możliwość wszechstronnej aktywności ruchowej.
« Powrót

Wszystkie informacje, które chcecie Państwo zamieścić na stronie prosimy przesyłać na adres: stronaszkoly@garbow.pl
Administrator strony: Agnieszka Opolska

© Zespół Szkół w Garbowie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO