r. Imieniny:  A A A
 
Love is all around 14.03.2017

Love is all around

II Gminny Przegląd Piosenek w języku angielskim

    Dnia 23.03.2017r. w Zespole Szkół w Garbowie miał miejsce II Gminny Przegląd Piosenek w języku angielskim. W tym roku nosił on tytuł: „Love is all around” w związku z niedawno obchodzonym dniem Św. Walentego. W tegorocznym przeglądzie wzięli udział uczniowie naszej placówki, zarówno szkoły podstawowej jak i gimnazjum oraz uczniowie ze szkół z terenu naszej gminy: BOGUCIN (opiekun: p. Kaja Sobkowicz) – Judyta Woś, Julia Bieniek, WOLA PRZYBYSŁAWSKA (opiekun: p. Paulina Sowa) – Karolina Sugier, Karolina Szyszka, Amelia Smolak, PRZYBYSŁAWICE (opiekun: p. Magdalena Mazurek i p. Anna Pacek) – Zuzanna Jaroszczuk, Agata Stanek, Ewa Usarek, Anna Wojciechowska, Martyna Szewczyk, Jowita Maj, GARBÓW (opiekunowie: p. Agnieszka Pliszka i p. Anna Michońska) – Julka Nakonieczna, Roksana Maciąg, Katarzyna Sirko, Martyna Samoń, Klaudia Balcerek, Wiktoria Michowska, Gabriela Nakonieczna, Kamila Krakowiak, Zuzanna Filipek, Nikola Jarska.  Uczestnicy zaprezentowali repertuar w języku angielskim, przeważała muzyka pop i dance, ale nie zabrakło również pięknych lirycznych piosenek. Poziom językowy i muzyczny był naprawdę na wysoki. Wykonania były niepowtarzalne i oryginalne. Atmosferę rozgrzewała publiczność złożona z  uczniów naszej szkoły, która nagradzała każdego wykonawcę gromkimi brawami. Całą uroczystość prowadzili uczniowie klasy Ib gimnazjum: Anna Wójcik i Michał Wójcik, którzy po raz pierwszy zadebiutowali w roli prowadzących czego absolutnie nie dało się odczuć. Po muzycznych występach artyści zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, podczas którego otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.                                                                                               

 Wszystkim uczestnikom dziękujemy za piękne występy, nauczycielom gratulujemy tak zdolnej młodzieży i ZAPRASZAMY PONOWNIE już za rok!

Uczennica klasy 1b gimnazjum Aleksandra Kowalczyk

Przegląd piosenek angielskich

dsc07080_a0460.jpg dsc07078_f2ca4.jpg dsc07077_769f7.jpg dsc07076_695a7.jpg dsc07073_d689b.jpg dsc07063_0f01b.jpg dsc07056_e42d3.jpg
« Powrót

Wszystkie informacje, które chcecie Państwo zamieścić na stronie prosimy przesyłać na adres: stronaszkoly@garbow.pl
Administrator strony: Agnieszka Opolska

© Zespół Szkół w Garbowie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO