Jasełka i nie tylko... 06.01.2016

Jasełka i nie tylko...

Tuż przed świętami sporo się u nas działo

22 grudnia 2015r. nie mieliśmy tradycyjnych lekcji.

Dzień rozpoczęliśmy lekcją języka angielskiego, wspomnień i tradycji. Dzięki przedstawieniu w języku angielskim przygotowanemu przez uczniów pod kierunkiem nauczycielek j. angielskiego p. A. Pliszki i p. A. Michońskiej mogliśmy poczuć atmosferę świąt i przenosić się w czasie.

Kolejnym punktem tego jakże ważnego dnia były spotkania w klasach, gdzie przy wigilijnych stołach dzieliliśmy się opłatkiem i śpiewaliśmy kolędy.

Na zakończenie przenieśliśmy się ponownie na salę gimnastyczną, gdzie w zmienionej nieco scenerii oczekiwali nas pasterze z owcami oraz grupa teatralna. Po krótkim, ale bardzo wymownym wprowadzeniu grupy teatralnej, prowadzonej przez p. Agnieszkę Nakonieczną, mieliśmy okazję zobaczyć jasełka przygotowane przez uczniów pod kierunkiem s. Kingi oraz księży: Jerzego i Zbigniewa.