Insta.Ling 08.12.2015

Insta.Ling

skuteczna nauka słówek

We współczesnym świecie nie da się funkcjonować bez nowoczesnej techniki, komputerów, Internetu oraz nowoczesnych metod uczenia się. Innowacyjne metody nauczania wchodzą do szkół, aby zapewnić uczniom wszechstronny i pełny rozwój oraz lepszy start w przyszłość. Aby skuteczniej, szybciej i przyjemniej uczyć się słówek, uczniowie naszej szkoły korzystają z programu Insta.Ling. Dzięki niemu można efektywnie i przy niewielkim wysiłku uczyć się nowych słówek oraz powtarzać i utrwalać poznany wcześniej materiał. Praca z aplikacją Insta.Ling polega na systematycznej, codziennej pracy trwającej od kilku do kilkunastu minut. Zaletą tego programu jest wymowa każdego słówka przygotowana przez profesjonalnego lektora. Ponadto po skończonej sesji uczeń otrzymuje informację zwrotną na temat ilości poprawnych i błędnych odpowiedzi, a nauczyciel monitoruje postępy i zaangażowanie swoich uczniów. Także rodzice mają możliwość kontrolować naukę swojego dziecka a nawet uczyć się razem z nim.

A oto opinie uczniów korzystających z programu:

Natalia, kl.3b: Moim zdaniem praca na Insta. Ling jest świetnym sposobem na naukę i utrwalenie słówek. Dzięki niemu wiele się nauczyłam.

Michał, kl.3a: Z Insta.Linga korzystam od jakiegoś czasu i bardzo mi się to podoba ponieważ można utrwalić słówka oraz dostać dobrą ocenę.

Michał, kl.2a: Moim zdaniem program jest przydatny, można szybko nauczyć się słówek z lekcji angielskiego oraz słówek ponadprogramowych. Wszystkich zachęcam do pracy z tym programem.

Dominika, kl.2a: Program Insta.Ling jest prostą formą szybkiej nauki języka angielskiego. Wystarczy parę minut dziennie, aby zapamiętać słownictwo. Dodatkowym plusem tego programu jest lektor, który wymawia wyrazy, dzięki temu możemy również nauczyć się danego akcentu.

Łukasz, kl.1c: Insta.Ling jest bardzo przydatny w nauce angielskiego. Dzięki systematycznemu powtarzaniu można się łatwiej uczyć nowych słówek. Niektóre słowa są jednak trochę trudne i wpisywanie ich może sprawiać kłopot.

Paweł, kl.1b: Moim zdaniem strona Insta.Ling jest potrzebna, ponieważ łatwiej jest się uczyć angielskiego.

Warto skorzystać z możliwości jakie daje aplikacja Insta.Ling i uczyć się słówek skuteczniej J

Paulina Sowa

nauczyciel języka angielskiego