r. Imieniny:  A A A
 
Ferie na basenie 07.02.2015

Ferie na basenie

Ferie to czas relaksu..., ale i wytężonej nauki.

Kiedy większość uczniów naszej szkoły leni się podczas ferii, część spędza czas na wyjazdach, inni przychodzą do szkoły uczestnicząc w grach, zabawach, warsztatach rękodzieła itp., my najmłodsi uczniowie codziennie ćwiczymy. Zapytacie co ćwiczymy, dlaczego teraz w ferie i to jeszcze codziennie...?

Otóż chcemy umieć pływać i każdego dnia wyjeżdżamy na pływalnię do Lublina.  Pod okiem instruktorów zgłębiamy techniki obcowania z wodą. Wszyscy zdaliśmy już pierwszy egzamin celująco. Instruktorzy bardzo nas chwalą a rodzice, którzy z nami jeżdżą mówią, że z dnia na dzień jesteśmy coraz bardziej samodzielni. W piątek przed wyjazdem przyszła do nas p. dyrektor i życzyła super wrażeń i okazało się, że miała rację ponieważ instruktorzy pozwolili nam pójść na zjeżdżalnię. Było super!

Teraz weekend przerwy, a w poniedziałek o godz. 11.30 ponownie wyjeżdżamy.

E. Opolska

« Powrót

Wszystkie informacje, które chcecie Państwo zamieścić na stronie prosimy przesyłać na adres: stronaszkoly@garbow.pl
Administrator strony: Agnieszka Opolska

© Zespół Szkół w Garbowie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO